הולכים על בטוח – קונים נכס

הולכים על בטוח – קונים נכס

אם אתם מעוניינים לקנות דירה חדשה או בית או שאתם מעוניינים לבנות במסגרת קבוצת רכישה חשוב מאוד שתקפידו לפנות אל שמאי מקרקעין ואנשי מקצוע נוספים שיעזרו לכם לבצע את הרכישה המשתלמת ביותר. מעוניין להבין איך עושים זאת? התחילו לקרוא

קנייה ומכירה של דירה
החלטתם שאתם מעוניינים לקנות דירה חדשה? חשוב מאוד שתפנו אל שמאי מקרקעין על מנת שיעריך את הנכס אותו אתם מעוניינים לקנות או את הנכס אותו אתם מעוניינים למכור. אם בעבר, אנשים קנו ומכרו דירות ללא התערבות של אנשי מקצוע מומחים וזאת משום שהם ניסו להימנע מהוצאה נוספת, כיום אין כמעט אחד שבוחר לקנות דירה בלי לקבל אישור משמאי מקרקעין אודות ערך הדירה ושוויה.

מעוניינים לקנות נכס במסגרת מיזם
אם תמיד חלמתם לקנות דירה חדשה במיזם נדל"ן מרשים או שאתם מעוניינים לבנות את הבניין או הבית שלכם יחד עם קבוצת רכישה חשוב מאוד שגם כאן תקפידו להתייעץ עם מומחים לכל אורך שלבי הפרויקט. פעמים רבות אנשים מנסים לחסוך בכסף ואז הוא מגלים כל מיני ליקויי בנייה שמובילים לשווי דירה נמוך יותר ממה שהם שילמו ופעמים רבות גם למגבלות שונות בעיצוב חדרי הדירה, כמו למשל חוסר יכולת לעצב חדר שינה כפי שהם רצו משום שמסתבר שהמיקום של הדלת אינו מאפשר העמדת המיטה במיקום בו הם היו מעוניינים או אינו מאפשר בנייה של חדר ארונות. במקרים מסוימים יש מצבים שבהם אנשים חווים מצב לא נעים בו הבידוד אינו איכותי מספיק ולכן הם אינם יכולים להעמיד את המיטה שלהם או להתקין את הטלוויזיה על קיר מסוים וכו'. אם אתם מעוניינים לקנות נכס במסגרת מיזם נדל"ן חשוב מאוד שתשכרו את שירותיו של שמאי מקרקעין בעל ניסיון ומוניטין מוצלח בתחום.

קבוצות רכישה
אם החלטתם לבנות נכס במסגרת קבוצת רכישה חשוב מאוד שתפנו אל חברה שמציעה את כל השירותים המקצועיים להם תזדקקו במסגרת אותו פרויקט נדל"ן תחת אותה קורת גג, דבר שיחסוך מכם בזבוז זמן יקר. חלק מהשירותים החיוניים ואלו אותם כדאי לקחת בחשבון הם שירות ליווי משלב התכנון ועד למסירת המפתחות לדירה או הבית המוכן, שירות גיוס אשראי לפרויקט ושירות של שינוי ת.ב.ע. תמיד יש לוודא מראש שפונים אל חברה אמינה ובעלת ניסיון רב שמעסיקה אדריכלים, מהנדסים, עורכי דין ואנשי מקצוע נוספים בעלי וותק בכל הקשור אל פרויקטים שונים בתחום הנדל"ן.

לסיכום, קנייה של דירה או השתתפות בפרויקט נדל"ן משמע הוצאה לא מבוטלת, לכן אם גם אתם לא מוכנים להתפשר ומעוניינים בטוב ביותר, פנו אל מקצוענים בתחום על מנת שיעזרו לכם לבצע את הדברים בצורה הטובה ביותר.