מהו מודל ההשקעה של BH Investments מבית BHRE GROUP

מהו מודל ההשקעה של BH Investments מבית BHRE GROUP 
 
במהלך השנים פותחו שיטות ומודלים שונים, להשקעה בכסף ובנכסים מגוונים. מודלים אלו פותחו על גבי תיאוריות שונות בכלכלה ובניהול. כשהבסיס לכל מודל הוא מאוד פשוט, להרוויח כמה שיותר, להשקיע ולסכן כמה שפחות, ואם אפשר שזה יהיה בכמה שפחות זמן.

כמובן שאם כל אחד היה מצליח לפתח מודל כזה להשקעה, אז כולם היו עשירים או יותר נכון, אף אחד לא היה מרוויח. למזלנו יש מספר בתי השקעות שכן הצליחו לפתח מודלים מיוחדים ומבוססים להשקעות, והם עומדים מעל כל השאר. דוגמא טובה לכך הוא BHRE GROUP, בית השקעות שמתבסס על השקעות בניו יורק, בשכונות מסוימות בעיר, מתוך כוונה למשוך לשם משקיעים ישראלים שישקיעו בנכסי נדל"ן וירוויחו את כספם.

מודל ההשקעות של BHRE GROUP, נבנה במשך שנים מתוך ניסיון והבנה של התחום, על ידי מנהלי בית ההשקעות, שמתמחים בתחום הנדל"ן, בתחום ההשקעות וכן מכירים את השוק האמריקאי היטב. לחברה סניפים גם בישראל וגם בארה"ב והיא עובדת עם ישראלים שמעוניינים להרחיב את מנעד ההשקעות שלהם, גם אל מעבר לים.

כיצד בנוי מודל ההשקעות של BHRE GROUPמשקיעים שרוצים להשקיע בנדל"ן בניו יורק, מצטרפים למשקיעים נוספים שהקבוצה מארגנת, עם סכום מינימאלי של 50 אלף דולר. כל אחד מהמשקיעים מקבל חלק מהנכס על פי חלוק בעוגת ההשקעה. בית ההשקעות הוא זה שיוזם את ההשקעה, על פי האפשרויות שעומדות לפניו, כמובן שנערכת בחינה מדוקדקת של המקומות ואפשרויות תשואה, ולאחר מכן בית ההשקעות הוא זה שאחראי לנהל את ההשקעה, מהשלב הראשון ועד השלב האחרון שלה. לאורך הזמן, בית ההשקעות דואג לספק למשקיעים דוחות אודות ההשקעות שלהם.

היתרון של המשקיעים בהשקעה במודל שכזה הוא, שהם לא צריכים לעשות הרבה ולא צריכים לדאוג מההשקעה שלהם. הם שמים את הכסף ויש מי שמטפל ברכישת המבנה, השכרתו וניהולו. המשקיעים רק צריכים לקרוא את הדוחות הרבעוניים ולראות כיצד הם מקבלים תשואה של 10 אחוז מהרווח בטוח של 16 עד 24 חודש. מדובר בהחזר שיעזור להם, להשקיע בנכסים נוספים בעתיד.

כל שלב בתהליך ההשקעה, נעשה בד ובד עם אנשי בית ההשקעות. מומחים בנדל"ן, משקיעים מנוסים, עורכי דין ועוד. בשלב הראשוני נערכת התייעצות לגבי מיקום ההשקעה והמבנה שלה, בשלב השני בוחרים היכן וכיצד להשקיע, בשלב זה גם סוגרים את כל הפרטים, ולאחר מכן, מחכים לאסוף את הרווחים.

חשוב להבהיר, כל הכספים המושקעים בפרויקט, אינם מושקעים בבית השקעות עצמו אלא אצל נאמן גורם שלישי. כמו כן, בכל פרויקט יש נקודות יציאה במידה והפרויקט לא הגיע לסיומו כפי שסוכם מראש. מדובר על ביטחונות מספיק חזקים בשביל להבטיח השקעה טובה, ובטוחה. כך אתם יכולים להיות רגועים כשאתם משקיעים אצל BHRE GROUP