בטון – הבסיס להכל!

בטון – הבסיס להכל!

אם אתם עתידים לרכוש בית או נכס נדלני אחר, כדאי שתיקחו בחשבון לא רק את תשתיות החשמל והמים, אלא במקביל התחשבו בתשתיות המבנה, בין אם הוא נבנה מבטון או מכל חומר אחר.

בנייה היא תהליך מורכב הדורש שילוב של חומרים ומערכות, כך שכל התהליכים יחדיו יוצרים את המוצר המוגמר ויש לבחון את הסינרגיה בין כלל המרכיבים. עבודה זו דורשת מקצועיות רבה ובטון לתהליך הבנייה, מיהי החברה שסידרה את תשתיות החשמל, מהיכן נרכשו האריחים ועוד. מהרגע בו תהיה ברשותכם רשימה מסודרת, תוכלו בקלות לבחון את מקצועיות החברה, את האישורים שניתנו לה לעסוק בתחום ועוד. ככל שתקפידו להיכנס לפרטים הקטנים ביותר ולבחון כל אספקט בתבליך הבנייה כך ייטב לכם בעתיד ותוכלו לישון בשקט במעמד הרכישה ולאחריה. 

גם לאחר שבחנתם את כל בעלי המקצוע שסיפקו לקבלן את חומרי הגלם עליכם לבחון באמצעות בעל מקצוע איכותי מטעמכם כי השימוש בחומרי הגלם ותהליך הבניה בוצע בהצלחה ובמקצועיות, למשל בנייה של בידוד אקוסטי עם בלוק גבס שבקשתם בוצע כראוי. במקרה בו אתם רוכשים דירה מיד שנייה, יהיה עליכם לבחון את מצב הנכס על ידי בעל מקצוע מוביל בתחומו. בעל המקצוע ידע להפיק לכם דו"ח המעיד על איכות הבניה שבוצעה מבטון או מכל חומר אחר, על איכות הצנרת בדירה, תשתיות החשמל ועוד.

לסיכום, נכס רוכשים רק לאחר שמבצעים את כל הבדיקות הנדרשות באמצעות בעל מקצוע מוביל בתחומו המחזיק בידע, בכלים ובמקצועיות הנדרשת.